Půjčovna stanů

Nabízíme k zapůjčení autostany značky MAGGIOLINA Airlander medium.

Střešní autostan Vám zpříjemní cestování při kempování na víkend , na expedicích v extrémních přírodních podmínkách. Můžete se vydat kamkoliv, aniž byste museli dopředu plánovat, kdy a kde složíte hlavu. V našem stanu se vyspí 2 dospělé osoby a 1 dítě.
Maggiolina je optimální střešní autostan pro ty, kteří chtějí cestovat všude bez ohledu na klimatické podmínky a nepohody počasí. Svoji konstrukcí a materiálem dobře odolává vlhkému i větrnému počasí stejně jako sluníčku.

Je Váš vůz vhodný pro instalaci stanu?

Stan snadno umístíte na většinu osobních, dodávkových a terénních vozidel. Nosnost střechy bývá udávána pro dynamické zatížení – tedy jízdu. Náš autostan nepřesahuje 60 kg.


Jaká je výhoda oproti běžnému stanu?

Výhod je několik, oproti běžnému stanu, je rozložení otázkou několika málo okamžiků a stejné je to i u složení. Stačí vložit kliku a celý stan jednoduše zvednete či složíte. V uzavřeném stavu stan pojme matraci, spacáky a polštáře, včetně žebříku. Dá se zvednout víceméně kdekoliv v přírodě,takže Vám odpadá nutnost hledat místo pro auto a stan. Oproti běžnému stanu, kde spíte víceméně na zemi, jste v našem autostanu v bezpečí na střeše svého vozu.

Rozměry autostanu:

V uzavřeném stavu 145 x 210x 30 cm s vnitřním objemem až 200 litrů

Při otevření je stan vysoký 92 cm a jeho vnitřní prostor je 140 x 200x 85 cm

Je instalace složitá?

S instalací si nemusíte lámat hlavu, při vyzvednutí stanu, Vám bude namontován na auto a bude Vám vysvětleno jak s ním zacházet.

Pro montáž je však nutno, aby byl vůz vybaven příčnýmy střešními nosiči a šíři alespoň 120 cm, které musí být od sebe vzdáleny minimálně 80 cm a maximálně 140 cm. Prostor mezi příčníky a střechou Vašeho vozu by měl být alespoň 8 cm.

Pokud si nejste něčím jisti, rádi Vám poradíme . A to buďto telefonicky nebo napište svoje otázky na email uvedený v kontaktech.